Режим роботи магазину
Корзина

Фільтр для очищення повітря салону від Hyundai

Розповідаємо про розумний фільтр для очищення повітря салону від корпорації Hyundai.

Розроблена інженерами Hyundai нова система для фільтрації повітря, є спрямована для покращення якісних показників повітря в салоні автомобіля а також для запобігання потрапляння твердих частинок.

  В технології «Smart Air Purification System» використовується лазерний датчик, який не забивається часточками і з можливістю працювати в діапазоні температур навколишнього середовища від мінус 40 до плюс 85 градусів за Цельсієм. Окрім цього, згідно інформації від компанії Hyundai, спеціальний фільтр може видаляти до 99% твердих мікрочастинок з повітря і безвідказно працювати протягом не менше 10 000 годин або це становить близько 417 днів.

 Система безперервно контролює повітря всередині автомобіля і починає його очищення, як тільки виявляє зниження його якості. Процес очищення повітря повинен бути завершений протягом трьох хвилин. Під час процесу очищення, вікна автомобіля автоматично закриваються. Система фільтрів також активно видаляє неприємні запахи в салоні автомобіля. Коли ця система очищення  з'явиться в продажу, виробник ще не повідомив.

 

Автомобілі Nexo, які використовують водень як паливо вже використовують трохи іншу систему для очищення повітря. Вона очищає зовнішнє повітря, яке подається до салону автомобіля,  який необхідний для роботи паливних елементів. Чим чистіше буде повітря, тим довше зможе функціонувати паливний елемент. Таким чином, фільтр гарантує, що тверді частинки не можуть потрапити в паливний елемент. Очищене повітря потім йде назад в навколишнє середовище.

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок