Режим роботи магазину
Корзина

Новітні інноваційні двигуни з компонентами від Dayco

Автомобільні двигуни з компонентами від Dayco оголошено «Двигунами року»!

 

Авторитетне міжнародне видання «Engine Technology International» розповіло, що двигуни Ford, вузли для якого виготовила компанія Dayco, були визнані «Двигунами року».

 

Журі,у складі 70 авторитетних журналістів автомобільних видань з усієї планети, дуже високо оцінили двигун Ford з об'ємом 999 кубічних сантиметрів. Новітній трициліндровий двигун з турбіною,який застосовується в таких моделях як Fiesta, Focus, C-Max та Mondeo,вже не вперше отримує високу нагороду. В цьому році мотору була присуджена премія «Двигун року» в номінації «Кращий двигун об'ємом менше 150 кінських сил».

Слід зауважити,що без «медалі» не залишився  також і 2.0-літровий 4-циліндровий двигун Volkswagen з серії TFSI, якими комплектують більше ніж 25 моделей даного автовиробника. Цей красень отримав нагороду в категорії «Кращий двигун об'ємом від 150 до 250 кінських сил».

Ключовий виробник деталей та вузлів для автомобільних двигунів та систем приводу автомобільної промисловості, компанія Dayco  поставляє на конвеєрну комплектацію систему приводу ГРМ для компанії Ford. Дана система містить новітню технологію BIO (ремінь знаходиться в ванні з оливою двигуна), а в двигуні сімейства TFSI працює ремінь ГРМ з водяною помпою. Використання комплектів Dayco в цих  двигунах підтверджує високий рівень технічних можливостей виробника.

Купити ремені даного виробника можна в продавця продукції Dayco – магазині автозапчастин Spetstorg  (Спецторг )

Ознайомитись з асортиментом можна на сайті www.spetstorg.com.ua або звернувшись за телефонами нижче:

купити запчастини в Києві   +38 (097) 114-19-99

купити запчастини у Львові +38 (096) 648-74-47

 

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок