Режим роботи магазину
Корзина

NISSENS виробник деталей для кондиціювання та охолодження

 

Бренд Nissens (Ніссенс) - це сімейна компанія в Данії зі 100 річною історією . Компанія була  заснована в 1921 році, як фірма  що  виробляє автозапчастини.  Джуліусом Ніссенсом, як  засновником фірми   було  обрано  курс  на виготовлення продукції високої  якості. Також слід відмітити, що наступники Джуліуса  в сімейному  підприємстві  рівень  вимог  до якості продукції не опустили.

За практично вікову   історію, фірма  виросла і  досягнула  популярності  у всьому світі завдячуючи високій якості  своєї продукції і її широкому асортименту .

Nissens – один з найвідоміших виробників  автомобільних запчастин, і є  лідером серед брендів, які виготовляють  складні  системи охолодження для автомобілів , а саме  для  вентиляції та  кондиціонування;

 Запчастини  виготовляють в двох  підрозділах , це: OE та Aftermarket., кожний  з яких має  власний  менеджмент, структуру  для виробництва деталей, їх продажу  та логістичних рішень.

Сама штаб-квартира і головна виробнича база  Nissens  знаходится  в Данії, а інші 14 філій  розташовані  по всьому світі, а саме: в  країнах Америки, Європі, Азії , Австрії, Бельгії, Угорщині, Великобританії, Німеччині,  Італії, Іспанії, Китаї, Польщі, Словаччині, Україні, Франції, Фінляндії, Швеції. Виробництвом  зайняті площі понад 70  000  м.кв.

   Асортимент  Ніссенс  включає : автомобільні радіатори охолодження в 3-х варіантах виконання           ( металеві , мідні і латунні,виготовлені  з міді але  з пластиковим бачком, виготовлені з  алюмінію що комплектуються  пластмасовими бачками);

системи для клімат-контролю та  деталі для них;

системи охолодження для промисловості;

запчастини і вузли  для автомобільного ринку;

дрібні комплектуючі, такі  як пробки, кришки бачків, різноманітні  ущільнювачі.

Виготовляється на заводах компанії  понад  12 000 різноманітних деталей.

Як правильно підбирати авторадіатор?

Радіатор можна підібрати, звернувшись до менеджерів інтернет-магазину . Багато автовласників  вибирають запчастини самостійно, також  можна підібрати деталі системи охолодження та кондиціювання з урахуванням виробника та найкращої ціни.

Якість продукції Nissens і технологічні особливості її випуску

 Якість продукції Nissens підтверджується сертифікатами ISO 9001, ISO 14001, TS 16949.

Продукція фірми Nissens постачається на конвеєрну збірку для: Caterpillar, Compair Group, Dynapac, Deutz, Ingersoll Rand, Massey Ferguson, SAAB, Still, Van Hool.

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок