Режим роботи магазину
Корзина
USD - 25.48 грн.EUR - 27.1 грн.

Пружини MEYLE для підвіски автомобілів

MEYLE розширює асортимент пружин підвіски.

Компанія Wulf Gaertner Autoparts AG прийняла рішення про подальше розширення свого асортименту - тепер під брендом MEYLE також пропонується широкий асортимент високоякісних пружин підвіски.

 

Пружини підвіски в сучасних автомобілях виходять з ладу частіше, ніж раніше. Збільшення загальної ваги автомобіля і погані дорожні умови в поєднанні з полегшеною конструкцією деталі і її постійними доробками з метою забезпечити ще більший комфорт для водія, призводять до того, що пружини відчувають вкрай високе навантаження. У сучасних автомобілях постійно збільшується навантаження на використовувані матеріали укупі з різницею в діаметрі дроту негативно позначаються на терміні служби пружин підвіски. В результаті, передчасна втома матеріалу призводить до поломки деталі. І тільки в цей момент водії дізнаються про що існувала проблема.

 

 «Асортимент пружин MEYLE включає циліндричні пружини, пружини міні-блок, пружини side-load і забезпечує 95-процентне покриття парку всіх найбільш популярних моделей автомобілів. Пружини виготовляються з сталевого сплаву хрому з кремнієм і хром-ванадію і відповідають найвищим стандартам якості MEYLE. Чудовий антикорозійний захист забезпечується завдяки цинк-фосфорному покриттю і додатковому порошковому покриттю. Конструкція всіх пружин MEYLE передбачає однаковий діаметр прута по всій його довжині, що дозволило усунути потенційні «слабкі місця» пружин », - йдеться в прес-релізі компанії.

пружини підвіски Meyle

 

 «Додаючи пружини підвіски до нашого асортименту, ми надаємо підтримку автосервісам, пропонуючи запасні частини для ремонту підвіски і системи амортизації автомобіля від одного постачальника. Механіки і автовласники можуть бути впевнені, що нові деталі мають відмінну  якість продукції MEYLE, до якого вони звикли, і будуть надійно працювати протягом довгого часу навіть в найскладніших умовах », - каже Нільс Прочноу (Nils Prochnow), глава підрозділу продукт- менеджменту компанії Wulf Gaertner Autoparts AG.

  Пружини MEYLE, а також інші запчастини цього бренду присутні на складах компанії Spetstorg.  Наявність і ціну  можна переглянути на  www.spetstorg.com.ua

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок