Режим роботи магазину
Корзина

Запчастини BOSCH для ремінних приводів в системах автомобілів

Система ремінного приводу агрегатів сучасних високотехнологічних двигунів - високонавантажених вузлів, інтенсивно працює в складних умовах. Його компонентами доводиться витримувати перепад температур від -40 ° C при запуску до +90 ° C і більше при розігрітому двигуні. В таких умовах, які часом ще більш ускладнюються підтіканнями  технічних рідин і їх парами в підкапотному просторі, головна вимога до компонентів системи приводу допоміжних агрегатів - висока надійність. У відповідь на цю вимогу компанія Bosch розробила і виробляє широкий асортимент клинових, поліклинових ременів і ременів ГРМ, які повністю відповідають вимогам експлуатації двигунів сучасних автомобілів.

 

Крім ременів в системі приводу в складних умовах працюють і інші компоненти - ролики, натяжники, обгінні муфти і демпфери крутильних коливань. Надійність і міцність всіх компонентів приводу ГРМ і допоміжних агрегатів повинна забезпечувати заданий автовиробником ресурс і здатність протистояти навантаженням і шкідливим впливам. Компанія Bosch випускає широкий асортимент високоякісних деталей, що відповідають всім вимогам автовиробників для застосування в сучасних двигунах. Всі компоненти Bosch не поступаються в якості оригінальній продукції, яка встановлюється на конвеєрі.

 

Для систем приводу ГРМ компанією Bosch пропонуються монтажні комплекти, що містять всі необхідні компоненти для заміни. Це зручне і технологічне рішення для сервісу, що дозволяє  за один раз і без утруднень в сумісності окремих запчастин повернути найважливішому  вузлу працездатність на тривалий час експлуатації.

 

У 2019 компанія значно розширила асортимент натяжників, роликів, обгінних муфт і демпферів крутильних коливань для систем приводу допоміжних агрегатів.

 

Будучи одним з найбільших в світі розробників автомобільних компонентів, компанія поєднує перевірені технології з самими інноваційними матеріалами. Перевага у використанні компонентів Bosch полягає в збільшенні надійності роботи системи приводу за рахунок установки нових компонентів найвищої якості.

 

Широкий асортимент пропозиції дозволяє підібрати підходящу запчастину  для більшості моделей автомобілів. Так, в нову лінійку увійшли компоненти ремінного приводу для різних моделей Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, Ford, Renault, а також автомобілів інших популярних брендів з бензиновими і дизельними двигунами.

 

Додаткову інформацію про широкий асортимент пропонованих запчастин, витратних матеріалів та сервісних рішень від Bosch та інших виробників автозапчастин  для різноманітних видів транспортних засобів, можна отримати на  сайті нашої компанії www.spetstorg.com.ua в розділі ШВИДКИЙ ПІДБІР в групі ремінний привід

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок