Режим роботи магазину
Корзина

Автозапчастини - Про нас

Інтернет-магазин «Spetstorg» від компанії з продажу автозапчастин а також шин для легкових та вантажних автомобілів «ТРАК-ТЕХНІКА», займається продажем якісних автомобільних запчастин від відомих світових виробників як у Львові так і по території України. Асортимент нашої продукції широкий і різноманітний, так як наші комплектуючі призначаються для всіх видів транспорту: легкових, вантажних автомобілів, автобусів, напівпричепів та причепів. Це означає, що на сайті нашого інтернет-магазину «Spetstorg» Ви знайдете саме те, що вам потрібно.

 

Одним з основних переваг роботи з нами є те, що всі запчастини, які представлені на нашому сайті, є в наявності. Завдяки цьому, Вам не доведеться виснажувати себе тривалим очікуванням, оскільки після замовлення ми відразу відправляємо продукцію до Вас.

 

Часом бувають ситуації, коли клієнт самостійно не може визначитися з необхідною йому деталлю або підходящою маркою. В даному випадку, менеджери нашого інтернет-магазину з задоволенням проконсультують Вас, допоможуть зробити правильний вибір і відправлять товар до Вас. Супровід менеджером процесу покупки - ще одна важлива перевага у співпраці саме з нами, так як наші співробітники уважно стежать за всім процесом відправки. Тому Ви отримаєте Ваше замовлення в найкоротший термін.

 

Якість запчастин - основа, якої ми дотримуємося у своїй роботі. Інтернет-магазин «Spetstorg» співпрацює тільки з перевіреними, надійними виробниками автомобільних запчастин з усього світу, тому ми впевнені, що наші запчастини Вас не підведуть. Крім цього, практично на весь асортимент поширюється гарантія виробника (при дотриманні правил установки і експлуатації). Це означає, що будь-який форс-мажор не змусить Вас самостійно вирішувати проблему, виробник вже про все подбав.

 

При роботі з клієнтами, менеджери «Spetstorg» застосовують індивідуальний підхід до кожного покупця. Ми з'ясовуємо потребу, уточнюємо всі деталі і тонкощі, після чого підбираємо для Вас тільки найкращі й підходящі запчастини,  яких Ви потребуєте.

 

Роблячи вибір в інтернет-магазині «Spetstorg», Ви забезпечені самим великим асортиментом продукції, блискавичною доставкою в Ваш населений пункт, високою якістю, гнучкими цінами, а також уважним сервісом з боку співробітників нашої компанії.

 

Ми відповідальні за те, що пропонуємо і реалізуємо, тому маючи справу з нами, Ви отримаєте тільки найкраще з кращого.

 

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок