Режим роботи магазину
Корзина

ПІДБІР ПО VIN КОДУ

Підбір запчастин для автомобіля по його VIN коду збільшує % правильного вибору, в порівнянні з іншими методами. На нашому сайті Ви можете зробити запит на сторінці «Підбір по VIN коду». Для цього необхідно заповнити декілька важливих полів у віконечках і надіслати нам запит. Обов`язкові для заповнення поля позначені зірочкою (*). Після обробки запиту вам буде надіслано на електронну скриньку ( e-mail) інформацію про наявність та ціни необхідних вам деталей.

Контактная информация

ИНФОРМАЦИЯ О ЗАПЧАСТИ

Щоб  взнати наявність та ціну потрібної деталі ви можете зробити Запит на підбір по VIN коду (№ кузова).

 

Vehicle Identification Number – це  номер ідентифікатор кожного окремого  транспортного засобу. Цей номер містить  цифрово-літерний код довжиною 17 символів, в який зашифрована  уся технічна інформація про автомобіль, починаючи від  кольору кузова, комплектації, потужності двигуна а також дати його виготовлення. Цей номер запитують  у будь якому магазині запчастин, чи у Вас, чи в будь якого іншого клієнта. За VIN – кодом  перевіряється  дата виготовлення транспортного засобу, його комплектація, в правоохоронних органах перевіряється на «Викрадення», для підбору  лако-фарбових матеріалів,наявність кліматичної системи, ABS, ESP, гідро- чи електро- підсилювача керма, тощо

Де зазвичай можна знайти цей VIN номер?

 

а) Інформаційна алюмінієва табличка, яка розміщена під капотом автомобіля, або іншими словами «підкапотна табличка» ;

б) Виштампуваний № кузова, який в залежності від моделі і марки автомобіля може знаходитись в різних місцях, наприклад:  на стакані переднього амортизатора, на передній панелі кузова, під сидінням пасажира, в багажному  відсіку, тощо;

в) Дублююча табличка, яку видно через віконце у вітровому склі (дана опція є не у всіх автомобілях);

г) Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, або по народному «технічний паспорт».

Повторимось ще раз:

В VIN номер автомобіля, заводом виробником закладено (зашифровано) повну комплектацію автомобіля, а саме: колір кузова, модель двигуна, тип палива, деталі підвіски, колір та тип обшивки салону, розмір шин, тип гальмівної системи, код пульта сигналізації і багато інших параметрів, про які пересічний власник автомобіля може навіть і не здогадуватись.

На нашому сайті Ви можете зробити запит на сторінці «Запит по VIN». Для цього необхідно заповнити декілька важливих полів у віконечках  і надіслати нам запит. Обов'язкові для заповнення поля позначені зірочкою (*). Після обробки запиту вам буде надіслано  на електронну скриньку ( e-mail) інформацію про наявність та ціни  необхідних вам деталей.

Наведемо приклади  деяких даних, які будуть  необхідні для пошуку запчастин:

VIN код автомобіля:  ZFA15100003377866

Марка  та Модель автомобіля: Ford Fusion

Рік виготовлення: 2015

Для підбору деяких запчастин двигуна чи допоміжних систем, потрібно буде надати тип та номер двигуна, які розміщені на підкапотній табличці.

 Номер двигуна  для групи VAG (VW ,Audi, Seat ,Skoda) (AAH 654321) а (AAH - це тип двигуна)(дані з подкапотной таблички)

Для Opel (OHC, DOHC, OHV, CVH і т.д.);

Для Renault (C20NE 12345678, де << C20NE >> - тип двигуна;

Для Peugeot та Citroen  (XUD11, XU52C, DV6C );

Таким самим, чи схожим методом можна визначити тип двигуна для наступних марок автомобілів:

Saab, Volvo, Honda, Isuzu, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru,Suzuki, Toyota, Hyundai, Kia, Daewoo, Rover та інших.

Вам допомогти знайти необхідну деталь?
телефонуйте нам (097) 114 19 99 або замовте зворотній дзвінок